Kierownik Naukowy:

Prof. dr hab. n. med. Romuald Dębski

Klinika Ginekologii i Położnictwa CMKP, Warszawa

Nasza Ginekologia 2017

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

Serdecznie zapraszam Państwa na coroczny Ogólnopolski Kongres Nasza Ginekologia. Wydarzenie, tym razem w nowej, interaktywnej odsłonie, odbędzie się w dniach 13-14 października 2017 roku w Warszawie na Torwarze. Organizatorzy Kongresu G-PHARMA Consulting dołożą wszelkich starań, aby wydarzenie to spełniło Państwa oczekiwania. W atmosferze złotej polskiej jesieni omówimy najnowsze doniesienia z dziedziny ginekologii. Tak, jak w ubiegłych latach będziemy gościć ekspertów, którzy przedstawią i skomentują nowości ze swoich dziedzin szczegółowych.

Dwa dni spędzimy, dyskutując na tematy związane m. in. z profilaktyką w onkologii ginekologicznej, ginekologią operacyjną, diagnostyką prenatalną, infekcjami w perinatologii oraz niepłodnością.

Kongres Nasza Ginekologia cieszy się niesłabnącym od lat zainteresowaniem i dużą frekwencją. To utwierdza mnie w przekonaniu, że wydarzenie to jest nie tylko dobrze odbierane przez uczestników, jak i wykładowców, ale też na stałe wpisuje się w krajobraz konferencji ginekologicznych w Polsce.

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w Kongresie Nasza Ginekologia. Mam nadzieję, że czas wspólnej pracy i wysiłku intelektualnego spędzicie Państwo w miłej atmosferze, przy czym zaręczam, że będzie ciekawie, merytorycznie, interaktywnie!
Z poważaniem
Prof. dr hab.n.med. Romuald Dębski

Nasza Ginekologia  2016

Nasza Ginekologia 2015