Kierownik Naukowy:

Prof. dr hab. n. med. Romuald Dębski

Klinika Ginekologii i Położnictwa CMKP, Warszawa

Nasza Ginekologia 2018

Wszystko jest w rękach człowieka i…wyedukowanego ginekologa


      Szanowni Państwo,

      Zwracam się do Was, koleżanek i kolegów po fachu, z ideą przedstawienia wyjątkowej oferty naukowej. Od lat wraz z wybitnymi polskimi profesorami staram się dostarczyć środowisku lekarskiemu ginekologów i położników najbardziej aktualną wiedzę z zakresu diagnozy, leczenia i profilaktyki. Stała edukacja jest podstawą rozwoju naszej dziedziny, dla której poświęcamy codziennie tak wiele czasu. Staramy się być coraz lepsi i skuteczniejsi wykorzystując najnowsze zdobycze nauki i inspirując się wyjątkowymi przypadkami medycznymi.

      Właśnie z takim zamysłem postanowiliśmy opracować program VI Kongresu Nasza Ginekologia organizowanego od wielu lat przez G-Pharma Consulting. Przygotowaliśmy dla Państwa w ciągu dwudniowego spotkania wiele inspirujących i rozwojowych tematów, które poprowadzą najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach w Polsce. Program Kongresu został podzielony na siedem bloków tematycznych: onkologia, położnictwo, ginekologia, ocena stanu płodu, niepłodność, ból miednicy mniejszej oraz dokonania młodych naukowców. Powstał wyczerpujący i bogaty w przypadki, doświadczenia i rekomendacje materiał naukowy gwarantujący wiedzę na najwyższym poziomie.

      W tym roku będziemy pracować w komfortowych salach hotelu Marriott w Warszawie, korzystając jego z dogodnego położenia w centrum, bliskości Dworca Centralnego oraz głównych węzłów komunikacyjnych. Zapewniamy świetną atmosferę pracy, dynamiczne prezentacje z użyciem form interaktywnych, dyskusje panelowe i indywidualne z naszymi ekspertami naukowymi. Nie zabraknie również „gościa niespodzianki”, który pozwoli spojrzeć na nasz naukowy świat z innej perspektywy. 19 i 20 października będę na Państwa oczekiwał wraz z grupą wykładowców. Przed nami wspaniałe dwa dni pracy i integracji środowiska. Jestem przekonany, że czas ten spędzimy w miłej atmosferze, ciężko pracując ku lepszej i stojącej na wyższym poziomie naukowym polskiej ginekologii.
Z poważaniem
Prof. CMKP dr hab.n.med. Romuald Dębski
W dniu 20 października o godz.10.30 zapraszamy Państwa na wykład gościa specjalnego -Agaty Młynarskiej, która opowie jak ginekolog postrzegany jest przez pacjentki. Wykład niefinansowany ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMA. Koszty związane z wystąpieniem gościa specjalnego pokrywa w całości Organizator.

Nasza Ginekologia 2017

Nasza Ginekologia  2016

Nasza Ginekologia 2015